GOETHEM, P. van - IJs verkopen aan Eskimo's
| Schrijver: | GOETHEM, P. van |
|---|---|
| Titel: | IJs verkopen aan Eskimo's |
| ISBN: | 9789047001836 |
| Uitgever: | Atlas Contact, Uitgeverij |
| Bijzonderheden: | Paperback, conditie: redelijk, leer je invloed vergroten en onzichtbaar overtuigen |
| Prijs: | € 10,00 (Excl. verzendkosten) |
| Meer info: |
Hoe werkt beïnvloeding? Wanneer en hoe kom ik het overtuigendst over? In een persoonlijke stijl en op basis van psychologisch onderzoek laat Pacelle van Goethem je zien hoe beïnvloeding werkt en hoe je met je eigen talenten en vaardigheden meer invloed op anderen kunt krijgen en makkelijker kunt leren overtuigen.
Het gaat niet alleen om argumenteren – echt overtuigen lukt alleen als je zorgt dat mensen zich bij je op hun gemak voelen en zich willen openstellen voor wat je te zeggen he |

Dekker v.d. Vegt is een boekhandel in Nijmegen waarin kennis en ervaring over het boekenvak en passie voor boeken centraal staan. Naast verkoop van een zeer ruime collectie nieuwe titels, tijdschriften en non-books doen wij ook een in- en verkoop van 2ehands boeken. Een gedeelte van ons assortiment kunt u online vinden. De gehele collectie is te bekijken in onze winkel. U kunt de boeken bestellen en betalen via onze website: www.dekkervdvegt.nl. Verzendkosten bedragen 2,95 euro. Wij verzenden alleen binnen Nederland en België.
De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

