n.v.t. - 11 Veilingcatalogi Christie's
Schrijver: | n.v.t. |
Titel: | 11 Veilingcatalogi Christie's |
Taal: | Engels |
Uitgever: | Christie's, 1977-1987 |
Bijzonderheden: | paperbacks (op één na) - aantal pagina's varieert van 50 tot 216 pp. afmetingen variëren van 15 x 24 cm. tot 21 x 27 cm. |
Prijs: | € 15,00 (Excl. verzendkosten) |
Meer info: |
1. Miniatures, Jewellery, Ivory Patch-Boxes, Enamel and Silver Snuff-Boxes, Russian and other Works of Art 1977 - 16 pagina's afbeeldingen
2. Fine Miniatures Objects of Vertu and Russian Works of Art 1977 - 24 pagina's afbeeldingen 3. Highly Important English Pictures 1978 - 146 besproken kavels met afbeeldingen 4. Impressionist and Modern Paintings 1979 - 71 beschreven kavels met afbeelding 5. Contemporary Art 1979 - 62 afbeeldingen 6. Christie's at the Hotel Okura Tokyo - part II Tokyo - 1980 - 390 afbeeldingen 7. Highly Important Bronzes, Wood-Carvings and other Works of Art 1980 - 156 beschreven kavels met afbeeldingen 8. Antiquities, Works of Art and 19th Century Sculpture 1981 - geniet boekje - 360 beschreven kavels met afbeeldingen 9. Important 19th Century Pictures 1984 - 75 afbeeldingen 10. Importants Tableaux Anciens et du XIXème Siècle Monaco - 1987 - 100 kleurenafbeeldingen 11. Dutch, Flemish and German Drawings Amsterdam - 1989 - 226 beschreven kavels met afbeeldingen 11 veilingcatalogi Christie's met 10 keer Estimate List (richtprijzen) - alle veilingen London, tenzij anders vermeld. conditie : goed (op één beschadigde rug en één exemplaar met twee losse pagina's na) gewicht totaal : ± 4,3 kg. |
verzending volgens tarieven postnl.
Ik probeer na een bestelling zo snel mogelijk een mail te sturen.
Als u denkt niets te ontvangen, kijk dan even bij "spam" of "ongewenste mail" of hij daar is beland.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met dejongboeken
Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen. - Na uw bestelling ontvangen u en dejongboeken een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van dejongboeken vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- dejongboeken kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.