Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel dejongboeken.
n.v.t. - 11 Veilingcatalogi Christie's
Schrijver: | n.v.t. |
Titel: | 11 Veilingcatalogi Christie's |
Uitgever: | Christie's, 1977-1987 |
Bijzonderheid: | paperbacks (op één na) - aantal pagina's varieert van 50 tot 216 pp. afmetingen variëren van 15 x 24 cm. tot 21 x 27 cm. |
Prijs: | € 15,00 |
Meer info | 1. Miniatures, Jewellery, Ivory Patch-Boxes, Enamel and Silver Snuff-Boxes, Russian and other Works of Art 1977 - 16 pagina's afbeeldingen 2. Fine Miniatures Objects of Vertu and Russian Works of Art 1977 - 24 pagina's afbeeldingen 3. Highly Important English Pictures 1978 - 146 besproken kavels met afbeeldingen 4. Impressionist and Modern Paintings 1979 - 71 beschreven kavels met afbeelding 5. Contemporary Art 1979 - 62 afbeeldingen 6. Christie's at the Hotel Okura Tokyo - part II Tokyo - 1980 - 390 afbeeldingen 7. Highly Important Bronzes, Wood-Carvings and other Works of Art 1980 - 156 beschreven kavels met afbeeldingen 8. Antiquities, Works of Art and 19th Century Sculpture 1981 - geniet boekje - 360 beschreven kavels met afbeeldingen 9. Important 19th Century Pictures 1984 - 75 afbeeldingen 10. Importants Tableaux Anciens et du XIXème Siècle Monaco - 1987 - 100 kleurenafbeeldingen 11. Dutch, Flemish and German Drawings Amsterdam - 1989 - 226 beschreven kavels met afbeeldingen 11 veilingcatalogi Christie's met 10 keer Estimate List (richtprijzen) - alle veilingen London, tenzij anders vermeld. conditie : goed (op één beschadigde rug en één exemplaar met twee losse pagina's na) gewicht totaal : ± 4,3 kg. |
verzending volgens tarieven postnl.
Ik probeer na een bestelling zo snel mogelijk een mail te sturen.
Als u denkt niets te ontvangen, kijk dan even bij "spam" of "ongewenste mail" of hij daar is beland.